MIKULÁŠ  2010

Dňa 6. 12. 2010  PhDr. Anna Kamenická, PaedDr. Ružena Sekerešová a Mgr. Žaneta Lupová Jakabová.

so študentami IV. B triedy zabezpečili akciu  MIKULÁŠ 2010.

PaedDr. Sekerešová odviedla  anjelov,  čertov a   Mikuláša do  X. MŠ vo Zvolene, kde ich už detičky

s pani riaditeľkou, svojimi učiteľkami a celým personálom očakávali.

Skupina PhDr. Kamenickej nezabudli potešiť svojich pedagógov a mladších spolužiakov, ktorých navštívili hneď ráno

v priestoroch školy. Pokračovali do Nemocnice Zvolen a.s. potešiť choré deti aj dospelých.

Mikuláš rozdal darčeky, ktoré pripravili študenti našej školy - hračky, sladkosti a ovocie.

Pri rozdávaní darčekov pomáhali anjeli. Deti im za odmenu zaspievali pesničky a zarecitovali básničky.

Za fotografovanie ďakujeme študentom IV. B triedy: Juditke Bartošovej a Martinovi Spodniakovi.

Prajeme Vám pekný zážitok pri prezeraní fotoalbumov:

Fotoalbum z Mikuláša v X. MŠ vo Zvolene je tu.

Fotoalbum z Mikuláša na SZŠ a v nemocnici Vaše zdravie je tu.

Dňa 7. 12. 2010 PaedDr. Danica Gondová zorganizovala s triedou IV. A Mikuláša

v Domove sociálnych služieb vo Zvolene. Žiaci klientom Domova pripravili pekný program

a Mikuláš s čertom a anjelom im rozdali balíčky sladkostí.

Za fotografie ďakujeme Gabike Sklenkovej.

Fotoalbum z Mikuláša v DSS vo Zvolene.