Školský rok 2010/2011

Dňa 19. januára 2011 sa konalo obvodné kolo olympiády v NEMECKOM JAZYKU.

Našu školu reprezentovala Mária Mikleová, študentka III. A triedy. Obsadila pekné 4. miesto.

Majke blahoželáme a prajeme jej ešte veľa úspechov v škole.

Na olympiádu ju pripravovala Mgr. Milada Vénová - učiteľka nemeckého jazyka.

Dňa 17. januára 2011 sa uskutočnilo obvodné kolo olympiády v ANGLICKOM    JAZYKU.

Opäť sa jej zúčastnil Ján Ferianc teraz už študent IV. B triedy. Obsadil pekné II. miesto, za ktoré dostal aj diplom.

Jankovi blahoželáme a prajeme mu veľa úspechov pri maturite, ktorá ho tento rok čaká.

Na olympiádu ho pripravovala Mgr. Katarína Gubková  -  učiteľka anglického jazyka.

anj_ferianc.jpg (132793 bytes)

Školský rok 2009/2010

Dňa 18. januára 2010 sa uskutočnilo obvodné kolo olympiády v ANGLICKOM    JAZYKU.

Našu školu reprezentoval Ján Ferianc, študent III. B triedy. Obsadil pekné 4. miesto.

Jankovi blahoželáme a prajeme mu ešte veľa úspechov v škole.