Mimoškolská aktivita na SZŠ Zvolen, ktorú zabezpečila vedúca praxe Mgr. Jozefína Suchomelová.

Pohľad na prax v DSS trochu ináč.

Dňa 23. novembra 2010 sme sa zúčastnili  v spolupráci s Domovom sociálnych služieb M.R. Štefánika Zvolen a Domovom sociálnych služieb Symbia na slávnostnej vernisáži výstavy s názvom :

DOTYKY S REALITOU A FANTÁZIOU“.

V Stĺpovej sieni na Zvolenskom zámku, klienti DSS prezentovali zaujímavé aktivity, diela a ručné práce.

O doprovod klientov na Zvolenský zámok a bezpečný návrat do DSS sa postarali žiaci IV.A triedy:
                                                                  Miroslava Klimentová
                                                                  Denisa Klincová
                                                                  Mária Kružicová
                                                                  Juraj Lalík
                                                                  Lenka Luptáková
                                                                  Patrik Cibula
                                                                  Lukáš Hollý

Slávnostnú vernisáž výstavy obohatila Základná umelecká škola Sliač s nezabudnuteľným hudobným výstupom, zahanbiť sa nedali ani klienti z Domova sociálnych služieb Symbia, ktorí ukázali svoj talent a chuť do života hrou na bongo.
 Veď nie nadarmo sa hovorí, že „hudba lieči“.
Sme radi, že sme mohli byť na chvíľu súčasťou ich života.

Fotoalbum z akcie tu.

Študenti IV. A tiedy